Siste nytt

Resultater fra Trap og Sporting fra 2011 og eldre

Resultater jegertrap/sporting stevner eldre en 2011

 

STEVNEVINNERE 2011

Neglespretten 22.01. Vinner Andres Stausland Songdalen 70 treff

Jegertrap 50 + finale 07.05 Vinner Kristoffer Eik 71 treff

Jegertrap 50 + finale 19.06 Vinner Geir Østrem 72 treff

Klubbmesterskapet 2011 Vinner Arnold Sundt 69 treff
Fylkesmester Sporting Vinner Pål Rolland 83 treff

Nattstevne 02.10 Vinner Rolf Wiig 69 treff

Resultater klasse 50 skudd + 5 til finale

Stevnevinner Andreas Stausland 70 treff

 

Plass Navn Forening Klasse H1 H2 H3 H4 Omg Fin Sum
Klasse A
1 Andreas Stausland Songdalen JF A 24 24 0 0 22 0 70
2 Geir Østrem Lindesnes JFF A 23 24 0 0 22 0 69
3 Pål Sørensen Grimstad JFF A 21 24 0 0 23 0 68
4 Gunnar Grønnerød Sannidal JFF A 22 22 0 0 0 0 44
5 Paal Kråkenes Jæren JFL A 23 21 0 0 0 0 44
6 Pål Roy Rolland Songdalen JF A 20 23 0 0 0 0 43
7 David Holand Jæren JFL A 22 20 0 0 0 0 42
8 Harald Flaen Songdalen JF A 22 18 0 0 0 0 40
Klasse B
1 Kristoffer Eik Songdalen JF B 22 23 0 0 23 0 68
2 John Takle Terjesen Grimstad JFF B 23 22 0 0 20 0 65
3 Frank Cascampas Songdalen JF B 22 22 0 0 0 0 44
4 Steinar Grimestad Lindesnes JFF B 21 22 0 0 0 0 43
5 Arild Rasmussen Songdalen JF B 21 20 0 0 0 0 41
6 Helge Grimestad Lindesnes JFF B 22 19 0 0 0 0 41
Klasse C
1 Jarle Fossdal Songdalen JF C 19 21 0 0 0 0 40
2 Espen Noddeland Songdalen JF C 20 19 0 0 0 0 39
3 Eivind Møller Songdalen JF C 18 19 0 0 0 0 37
4 Bernt Breistøl Songdalen JF C 16 15 0 0 0 0 31
5 Arne Hjelmeseter Songdalen JF C 15 14 0 0 0 0 29
Klasse D1
1 Sondre Bang Grimestad Lindesnes JFF D1 7 10 0 0 0 0 17
Klasse E1
1 Arnold Sundt Songdalen JF E1 22 20 0 0 0 0 42
Klasse E2
1 Tore Noddeland Songdalen JF E2 19 20 0 0 0 0 39
2 Aasmund Mykland Songdalen JF E2 19 19 0 0 0 0 38

 

Resultater klasse 50 skudd + 5 til finale

Stevnevinner Kristoffer Eik 71 treff

StevneID: 11JT0905 – Arrangør: Songdalen JFF – 07.05.2011 14:54:19

Plass Navn Forening Klasse H1 H2 Omg Fin Sum
Klasse A
1 Geir Henning Svanes Jæren JFL A 23 24 0 23 70
2 Kjell Axelsen Songdalen JF A 23 23 0 23 69
3 Pål Roy Rolland Songdalen JF A 23 24 0 22 69
4 Rolf Wiig Songdalen JF A 21 20 0 0 41
Klasse B
1 Kristoffer Eik Songdalen JF B 24 25 0 22 71
2 Helge Grimestad Lindesnes JFF B 22 22 0 19 63
3 Jarle Fossdal Songdalen JF B 22 22 0 18 62
4 Steinar Grimestad Lindesnes JFF B 22 21 0 0 43
5 Arild Rasmussen Songdalen JF B 20 20 0 0 40
Klasse C
1 Øivind Kleppe Songdalen JF C 20 22 0 0 42
2 Terje Havsø Eigersund JFF C 21 21 0 0 42
3 Ivar Tore Hetland Storhaug Eigersund JFF C 21 20 0 0 41
4 Espen Myklebust Eigersund JFF C 23 18 0 0 41
5 John Thomas Hageland Songdalen JF C 18 19 0 0 37
6 Bernt Breistøl Songdalen JF C 19 18 0 0 37
7 Sigbjørn Handeland Eigersund JFF C 19 17 0 0 36
8 Arne Hjelmeseter Songdalen JF C 15 15 0 0 30
Klasse D1
1 Sondre Bang Grimestad Lindesnes JFF D1 11 14 0 0 25
Klasse E1
1 Arnold Sundt Songdalen JF E1 22 21 0 0 43
Klasse E2
1 Aasmund Mykland Songdalen JF E2 20 23 0 0 43
2 Henry Larsen Songdalen JF E2 14 12 0 0 26
Klasse F
1 Tora Elise Myklebust Eigersund JFF F 12 16 0 0 28

 

Jegertrap stevne Songdalen JFF 50 skudd + 5 til finale Stevnevinner Geir Østrem 72 treff

 

Klasse A

  1. Geir Østrem Lindesnes 24 – 25 – 23 72
  2. Rolf Wiig Songdalen 22 – 24 – 22 68
  3. Harald Flaen Songdalen 23 – 22 45
  4. Dag Østrem Lindesnes 24 – 21 45

 

Klasse B

  1. Pål Sørensen Grimstad 24 – 25 – 23 72
  2. Steinar Grimestad Lindesnes 23 – 24 – 21 68
  3. Reidar Grimestad Lindesnes 23 – 21 44
  4. Arild Rasmussen Songdalen 21 – 21 42
  5. Frank Cascampas Songdalen 21 – 19 40
  6. Helge Grimestad Lindesnes 12 – 17 29

 

Klasse C

  1. Espen Myklebust Eigersund 24 – 24 -21 69
  2. Espen Noddeland Songdalen 21 – 21 42
  3. Bernt Breistøl Songdalen 23 – 16 39
  4. Ole Olsen Songdalen 17 – 13 30
  5. Arne Hjelmeseter Songdalen 10 – 12 22

 

Klasse F

  1. Tove Aanensen Froland 17 . 23 40
  2. Renathe Eikemo Froland 16 . 14 30

Klasse D1

  1. Sondre Bang Grimestad Lindesnes 13 . 17 30

 

Klasse E1

  1. Arnold Sundt Songdalen 22 – 23 45

 

Klasse E2

  1. Aasmund Mykland Songdalen 22 . 24 .22 68

Resultater total FM 2011 sporting

StevneID: 11LS0903 – Arrangør: Songdalen JFF – 13.08.2011 14:38:20

Plass Navn Forening Klasse HF1 HF2 HF3 HF4 HF5 HF6 HF7 HF8 HF9 HF10 Sum
1 Pål Sørensen Grimstad JFF B 5 5 4 5 5 5 4 4 5 5 47
4 5 5 3 5 5 5 5 4 5 46 93
2 Pål Roy Rolland Songdalen JF B 4 4 4 5 3 3 5 4 5 4 41
5 3 4 5 4 5 4 3 4 4 41 82
3 Arnold Sundt Songdalen JF E1 5 5 4 5 3 5 5 5 3 3 43
3 4 3 4 3 4 3 3 4 4 35 78
4 Steinar Grimestad Lindesnes JFF C 2 5 3 4 3 2 4 3 5 5 36
5 3 3 4 4 4 4 3 4 3 37 73
5 Sondre Bang Grimestad Lindesnes JFF D1 3 4 2 4 1 1 4 3 3 4 29
3 4 4 4 4 5 5 5 4 3 41 70
6 Jarle Fossdal Songdalen JF C 4 4 4 3 4 3 3 3 4 2 34
4 4 4 4 4 3 4 3 3 3 36 70
7 Tore Noddeland Songdalen JF E2 3 2 4 3 3 3 5 3 4 4 34
1 4 3 3 4 1 2 4 2 4 28 62
8 Odd Valle Songdalen JF C 3 5 4 1 2 2 4 2 3 2 28
3 4 4 2 3 3 5 4 5 1 34 62
9 Frank Cascampas Songdalen JF C 4 3 2 3 2 4 1 3 3 2 27
4 4 2 3 4 4 2 4 3 4 34 61
10 Arild Rasmussen Songdalen JF C 3 3 3 2 4 3 4 3 2 3 30
2 3 3 3 4 3 3 2 4 3 30 60
11 Arne Hjelmeseter Songdalen JF C 3 1 1 3 2 2 5 3 2 1 23
4 2 4 3 3 2 3 3 3 3 30 53
12 Aasmund Mykland Songdalen JF E2 3 2 2 2 3 2 0 2 3 3 22
2 0 5 4 3 2 5 4 4 1 30 52

Nattstevne 07.10.2011

Resultater klasse 50 skudd + 5 til finale

Stevnevinner Rolf Wiig 69 treff
Plass

Navn Forening Klasse H1 H2 H3 H4 Omg Fin Sum
Klasse A
1 Rolf Wiig Songdalen JF A 22 22 0 0 0 25 69
2 Gunnar Grønnerød Sannidal JFF A 20 25 0 0 0 23 68
3 Kjell Axelsen Songdalen JF A 22 23 0 0 0 23 68
4 Pål Roy Rolland Songdalen JF A 22 20 0 0 0 23 65
5 Kenneth Lilleødegård Kroken JFF A 22 21 0 0 0 19 62
Klasse B
1 Pål Sørensen Grimstad JFF B 22 20 0 0 0 21 63
2 Reidar Grimestad Lindesnes JFF B 22 19 0 0 0 0 41
3 Kristoffer Eik Songdalen JF B 20 20 0 0 0 0 40
4 John Takle Terjesen Froland JFF B 21 19 0 0 0 0 40
5 Frank Cascampas Songdalen JF B 22 18 0 0 0 0 40
6 Jarle Fossdal Songdalen JF B 21 18 0 0 0 0 39
7 Arild Rasmussen Songdalen JF B 22 17 0 0 0 0 39
8 Geir Skjevesland Songdalen JF B 17 21 0 0 0 0 38
9 Helge Grimestad Lindesnes JFF B 17 16 0 0 0 0 33
Klasse C
1 John Thomas Hageland Songdalen JF C 19 21 0 0 0 0 40
2 Øivind Kleppe Songdalen JF C 20 20 0 0 0 0 40
3 Espen Noddeland Songdalen JF C 16 21 0 0 0 0 37
4 Eddy Oakley Songdalen JF C 18 19 0 0 0 0 37
5 Marius Sørensen Tvedestrand JFF C 21 16 0 0 0 0 37
6 Arne Hjelmeseter Songdalen JF C 17 19 0 0 0 0 36
7 Eivind Møller Songdalen JF C 15 17 0 0 0 0 32
8 Ole Olsen Songdalen JF C 12 11 0 0 0 0 23
Klasse D1
1 Marius Axelsen Songdalen JF D1 17 17 0 0 0 0 34
2 Sondre Bang Grimestad Lindesnes JFF D1 14 17 0 0 0 0 31
3 Veronica Lilleødegård Kroken JFF D1 18 13 0 0 0 0 31
4 Alf K Grimestad Lindesnes JFF D1 9 12 0 0 0 0 21
5 Christoffer Noddeland Songdalen JF D1 10 9 0 0 0 0 19
Klasse E1
1 Arnold Sundt Songdalen JF E1 21 21 0 0 0 0 42
Klasse E2
1 Aasmund Mykland Songdalen JF E2 20 22 0 0 0 0 42
2 Tore Noddeland Songdalen JF E2 18 22 0 0 0 0 40
Klasse F
1 Gunn Hjørdis Lilleødegård Kroken JFF F 13 22 0 0 0 0 35

Klubbmesterskap 2011

  1. Arnold Sundt 22 – 23 – 24 69
  2. Harald Flaen 23 – 22 – 23 68
  3. Aasmund Mykland 22 – 24 – 22 68
  4. Rolf Wiig 22 – 24 – 22 68
  5. Arild Rasmussen 21 – 21 – 22 64
  6. Espen Noddeland 21 – 21 – 21 63
  7. Frank Cascampas 21 – 19 40
  8. Tore Noddeland 20 – 19 39
  9. Bernt Breistøl 23 – 16 39
  10. Ole Olsen 17 – 13 30
  11. Arne Hjelmeseter 10 – 12 22

Nattstevne 25.09.2011

Resultater klasse 50 skudd + 5 til finale

Stevnevinner:Geir Henning Svanes 70 treff

StevneID: 10JT0911 – Arrangør: Songdalen JFF – 25.09.2010 01:18:41

Plass Navn Forening Klasse H1 H2 H3 H4 Omg Fin Sum
Klasse A
1 Geir Østrem Lindesnes JFF A 23 22 0 0 22 0 67
2 Dag Østrem Lindesnes JFF A 23 22 0 0 22 0 67
3 Pål Roy Rolland Songdalen JF A 21 22 0 0 0 0 43
4 Rolf Wiig Songdalen JF A 23 18 0 0 0 0 41
Klasse B
1 Geir Henning Svanes Jæren JFL B 25 23 0 0 22 0 70
2 Arild Rasmussen Songdalen JF B 23 20 0 0 20 0 63
3 Kjell Axelsen Songdalen JF B 23 23 0 0 0 0 46
4 Pål Sørensen Grimstad JFF B 20 22 0 0 0 0 42
5 Kristoffer Eik Songdalen JF B 23 18 0 0 0 0 41
6 Ann Synnøve Arnestad Jæren JFL B 18 22 0 0 0 0 40
7 Helge Grimestad Lindesnes JFF B 20 20 0 0 0 0 40
8 Frank Cascampas Songdalen JF B 21 17 0 0 0 0 38
9 Steinar Grimestad Lindesnes JFF B 20 17 0 0 0 0 37
Klasse C
1 Espen Myklebust Eigersund JFF C 21 19 0 0 0 0 40
2 Sigbjørn Handeland Eigersund JFF C 16 22 0 0 0 0 38
3 Terje Havsø Eigersund JFF C 19 18 0 0 0 0 37
4 Bernt Breistøl Songdalen JF C 20 15 0 0 0 0 35
5 Eivind Møller Songdalen JF C 18 16 0 0 0 0 34
6 H. Storhaug Ivar Tore Eigersund JFF C 18 15 0 0 0 0 33
7 Eddie Oakley Songdalen JF C 13 14 0 0 0 0 27
8 Ole Olsen Songdalen JF C 14 12 0 0 0 0 26
9 Geir Løkås Songdalen JF C 10 7 0 0 0 0 17
Klasse D1
1 Morgan Lee Lehne Lindesnes JFF D1 19 20 0 0 0 0 39
2 Sondre Bang Grimestad Lindesnes JFF D1 14 12 0 0 0 0 26
Klasse E1
1 Arnold Sundt Songdalen JF E1 16 19 0 0 0 0 35
Klasse E2
1 Aasmund Mykland Kristiansand S JFF E2 21 22 0 0 0 0 43
2 Tore Noddeland Songdalen JF E2 22 21 0 0 0 0 43
Klasse F
1 Renathe Eikemo Froland JFF F 21 14 0 0 0 0 35
2 Tove G. Aanonsen Froland JFF F 13 14 0 0 0 0 27
3 Tora Elise Myklebust Eigersund JFF F 12 9 0 0 0 0 21

 

STEVNEVINNERE 2010

Neglespretten 23.01. Vinner Pål Sørensen Grimstad 69 treff Jegertrap 08.05 Vinner Geir Østrem Lindesnes 73 treff Fylkesmesterskapet 2010 Vinner Geir Østrem Lindesnes 74 treff Landsdelsmesterskapet 2010 Vinner Alf J. Jørgensen 74 treff

Nattstevne 2010 Vinner Geir Henning Svanes Jæren 70 treff

 

Klubbmesterskapet 2010

  1. Rolf Wiig 25 2. Arnold Sundt 24 3. Pål Roy Rolland 24 4. Erik Sæther 23 5. Kjell Axelsen 23 6. Frank Cascampas 22 7. Aasmund Mykland 21 8. Arild Rasmussen 21 9.Evind Møller 20 10. Espen Noddeland 17 11. Ole Olsen 17 12. Bernt Breistøl 12